Jít ke zkoušce Naplánovat ukázku
Ceník

Vyberte si balíček, který vám vyhovuje

Kolik účastníků budete testovat?

  • 500+
  • 1500+
  • 4000+
  • 6000+
  • 10000+

Nejčastější otázky

Je ScioLink jen proctoring aplikace?


ScioLink je více než jen proctoring aplikace. Sciolink v sobě integruje jak proctoring část, tak samotnou testovou aplikaci. Ostatní proctoring služby zajišťují jen vzdálený dohled, který je třeba spojit s testovou aplikací či jiným Learning management systémem (LMS).

Mohu ScioLink propojit s naším školním LMS?


Toto v tuto chvíli není možné a má to mnoho důvodů. Hlavním naším motivem byla bezpečnost a regulérnost zkoušek. Běžné LMS například neumí např. vyřešit situaci výpadku internetu. Zkouška se pak stává neregulérní, případně se musí opakovat. Běžně se při větším počtu zkoušek stává, že LMS nespolupracuje s proctoring aplikací na 100 % a vznikají ztráty dat. Přenos dat mezi proctoringovou aplikací a LMS je taktéž citlivým bodem pro únik dat a útok hackerů. V neposlední řadě je pak testová aplikace i proctoring aplikace důsledně odladěna a to jak z technického pohledu, tak z pohledu user experience. ScioLink s´tedy nelze propojit s externím LMS a víme proč tak děláme.

Pro jaký typ zkoušek se ScioLink hodí?

  • ScioLink jsme původně vytvářeli pro naše interní potřeby, kdy jsme nenašli optimální řešení pro využití služeb proctoringu s aplikací AI a strojového učení využít u “High-stakes” zkoušek (přijímací zkoušky na univerzity). Jde o zkoušky, kdy každý účastník musí mít stejné a férové podmínky a není možnost test absolvovat v jiném termínu. Náš systém je budován právě s tímto záměrem. Zajistit takovou úroveň integrity systému a následně uskutečněných zkoušek, abychom mohli ScioLink využívat pro ten nejpřísnější režim zkoušek. Se stejnou úrovní bezpečnosti lze s pomocí aplikace ScioLink realizovat i “Low stakes” zkoušky. Kdo letí na Mars, zvládne doletět i na Měsíc 😉
  • ScioLink umožňuje sestavit zkoušky z různých typů úloh, využívat video a audio ukázky jako zadání. V případě potřeby lze nastavit různé chování systému. Testem například může účastník postupovat pouze vpřed a ukázky mohu mít různé variace správných odpovědí. ScioLink je připraven tak, aby postihl co nejširší variabilitu možných zkoušek a vy jste se nemuseli omezovat.

Lze ScioLink použít i mimo univerzitní prostředí?


ScioLink lze použít pro jakýkoliv systém standardizovaného testování v jakékoliv oblasti. Může se jednat o profesní certifikace, oborové testy, testy v rámci HR. Škála možností je neomezená. Vždy dostanete stejnou službu, splňující požadavky na bezpečnost a integritu.

Je online zkouška srovnatelná s prezenční zkouškou?


Ano jsou srovnatelné. V online prostředí jsme již realizovali téměř 100 000 High-stakes zkoušek. Ná základě této zkušenosti jsme provedli interní psychometrické analýzy s touto otázkou. Objektivně některým účastníkům více vyhovuje online prostředí, jiní preferují prezenční formu zkoušky. Na individuální úrovni se tak výsledky účastníků mohou mírně odlišovat. Z pohledu populace jsou však rozdíly mezi oběma přístupy statisticky nevýznamné a obě formy zkoušek jsou proto srovnatelné.

Máte jinou otázku? Projděte si všechny odpovědi.

Naplánujte si online ukázku aplikace zdarma

Vysvětlíme funkcionality ScioLinku
Poradíme se o potřebách vašich přijímacích řízeních
Zjistíme specifika k vašim testům a zkouškám
Názorně vás provedeme aplikací

Vše probereme za 30 min z pohodlí vaší kanceláře nebo domova.

Johana Šperlová, Product Manager

Vše probereme za 30 min z pohodlí vaší kanceláře nebo domova.

Johana Šperlová, Product Manager
Sciolink News

Nenechte si uniknout naše pravidelné EdTech novinky